Tanszékünk vendége Prof. Dr Hacki Tamás

Utolsó módosítás: 2020. március 09.

A Logopédia Európai Napja rendezvénysorozathoz csatlakozott Tanszékünk, melyet a Heves Megyei Pedagógiai Szakszolgálat egri logopédusaival karöltve rendeztünk meg az egyetem Dísztermében, 2020. február 25-én, kedden.

A rendezvény résztvevőit Dr. Pajtókné dr. Tari Ilona rektori jogkörben eljáró rektorhelyettes asszony köszöntötte. Egyúttal köszönetét fejezte ki Dr. Hacki Tamás professzornak, hogy elfogadta az egyetem meghívását, és köszöntette őt születésnapja alkalmából.

Prof. Dr. Hacki Tamás a foniátria neves kutatója, a hangadás nehézségeiről, a fonációs zavarokról tartott tudományos előadásaival bővítette a leendő és a gyakorló logopédusok tudását.

A rendezvény pódiumbeszélgetéssel zárult, melyet Dr. Dávid Mária, a Gyógypedagógia Tanszék tanszékvezetője vezetett.

A Líceum Televízió által készített hírösszefoglaló itt megtekinthető.

A pódiumbeszélgetés itt megtekinthető.

Dr. Dávid Mária, tanszékvezető főiskolai tanár